تبلیغات
به وبلاگ من خوش آمدید - بیانیه دانشجویان اروپا در مورد 22 بهمن
 
به وبلاگ من خوش آمدید
بگذارید و بگذرید، ببینید و دل مبندید، بنگرید و دل مبازید، که دیر یا زود، باید گذاشت و گذشت
درباره وبلاگ


اگر تنهای تنها شوم باز هم خدا هست او جانشین تمام نداشتن های من است

مدیر وبلاگ : امیر
نویسندگان
نظرسنجی
لطفا نظر خود را در مورد وبلاگ من بیان کنید
یکشنبه 23 بهمن 1390 :: نویسنده : امیر
ما اعضای انجمن های اسلامی دانشجویان اروپاضمن دعوت از همه اقشار برای حضور در راهپیمایی ...22 بهمن و ضمن تجدید بیعت با آرمانهای والای امام راحل، شهدا و ایثارگران با صدای رسا اعلام میکنیم که گوش به فرمان ولی امر خود ایستاده ایم و تا سر حد جان مطیع اوامر داهیانه ایشان هستیم. باشد که به یمن این عهد و پیمانها و نیز با دعای خیر صلحا و ربانیون، خداوند متعال آرزوی مستضعفین جهان را اجابت فرموده و موانع ظهور آخرین سلاله عصمت و طهارت را برطرف سازد و بفضل و عنایت ذات اقدسش ما را در برافراشتن بیرق توحید، عدالت و صلح واقعی یاری نماید.
به گزارش مشرق به نقل از تابناک،  از اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان ایرانی در اروپا با صدور بیانیه ای یوم الله 22 بهمن را گرامی داشته و سی و سومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشتند. در این بیانیه آمده است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

وَلَقَدْ أَرْسَلْنَا مُوسَى بِآیَاتِنَا أَنْ أَخْرِجْ قَوْمَكَ مِنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ وَذَكِّرْهُمْ بِأَیَّامِ اللّهِ إِنَّ فِی ذَلِكَ لآیَاتٍ لِّكُلِّ صَبَّارٍ شَكُورٍ  ?۵? - سوره مبارکه ابراهیم

و ما موسی را با آیات خود فرستادیم (و دستور دادیم) قوم خود را از ظلمات به نور بیرون آر، و ایام الله را به آنها یادآوری کن که همانا در این ]یادآوری[ برای آنان که اهل صبر و شکرگزاری باشند نشانه‏ها و ]عبرتهائی[ است.

یوم الله 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران یاداور ایامی است که حزب الله با رهبری داهیانه حضرت امام راحل قدس الله نفسه الزکیه و با همراهی مردم صبور و شکور ایران بر طاغوت زمان که از ایادی حزب شیاطین بود غلبه کرد. پیرزوی که تجلی دیگری از ایه شریفه مطلع کلام است که خود سراسر پیام روشن است و هدایتبخش.

صبر در مصائب و شکر بر نعمات دو عامل اصلی حیات انقلاب اسلامی تا پیروزی نهایی بر طاغوتهای زمان است و تکلیفی است که قران کریم در ادامه ذکر و گرامیداشت ایام الله امر به آن فرموده است. در واقع از آغاز نهضت تا به امروز، همین صبر و استقامت ملت رشید ایران و رهبران جنبش بوده که مانع انحراف و شکست انقلاب اسلامی شده، انقلابی که همواره مورد هجمه مستکبران قرار داشته است.

کودتا، ایجاد اختلافات قومی – مذهبی، جنگ تحمیلی، تحریمهای غیر انسانی و ترورهای ناجوانمردانه تنها بخشی از توطئه هایی هستند که طاغوتهای دوران ما علیه حرکت توحیدی و ترقی خواهانه ملت ایران بکار گرفته اند. کیست که نداند دستگاه عریض و طویل رسانه ای غرب هر روز چه هجمه اغواگرایانه و چه تصویر وارونه ای از جامعه اسلامی ما به مخاطبان خود القا میکند؟!! کیست که خباثت و زورگویی قدرتهای استکباری جهان علیه برنامه صلح آمیز هسته ای ملت ایران را نشنیده باشد؟! و در عین حال کیست که عزت و شرافت این ملت بزرگ را در همین عرصه های نابرابر ندیده باشد.

عزت و شرافتی که نمود آنرا باید در غلبه بر چالشها، استقلال ملی، رشد فزاینده علمی و الهام بخشی برای عدالتخواهان و آزاده گان جهان مشاهده و فهم کرد و این همه چیزی نیست غیر از تحقق وعده الهی درباره کسانی که دین خدا را یاری نمایند و بر صراط حق استقامت ورزند إِنَّ الَّذِینَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا فَلَا خَوْفٌ عَلَیْهِمْ وَلَا هُمْ یَحْزَنُونَ - بى‏گمان كسانى كه گفتند پروردگار ما خداوند بی همتاست، سپس [در این راه‏] پایدارى ورزیدند، نه بیمى بر آنهاست و نه غمی دارند (احقاف ۱۳).

رهبر معظم انقلاب دامت برکاته الشریف در خطبه های نماز جمعه اخیر بیان فرمودند که بر ما بجا آوردن دو شکر واجب است؛ شکرالهی بخاطر پیروزی و تداوم انقلاب و نیز تشکر از ملت سرافراز ایران بخاطر وفاداری و ایثارگریهایش در تمام این سالها.ما اعضای انجمنهای اسلامی دانشجویان اروپا نیز سجده شکر بر استان کبریایی حقتعالی بجا می اوریم که توفیق زنگی در دوره ای را بما عطا فرمود که به چشم خود بارها تحقق وعده الهی را شاهد بوده ایم. ما خداوند سبحان را شاکریم که بواسطه حمایتهای مردمی از بیدارگری بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی، امام خمینی(رضوان ا.. تعالی علیه) و خلف صالحش حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (دامت برکاته الشریف) حرکت مبارک انقلاب کماکان پرشور و شعور و بالنده تر از همیشه در عرصه های مختلف حاضر است.

دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران در داخل در زمینه های گونان اعم از سیاست، علم، هنر، فرهنگ و اقتصاد بی شمار است که ذکر آن را مجالی نیست لیکن غلبه بر چالشهای متعدد و متوالی، تحقق مردمسالاری دینی، رشد فزاینده علمی، استقلال ملی و عدم وابستگی به شرق و غرب درکنار برقراری ثبات، اطمینان و امنیت فراگیر در کشور بارزترین مصایق آن هستند. همچنین خداوند منان را شاکریم که انقلاب اسلامی ایران همانگونه که در دهه اول عمر خود الهام بخش مقاومت فلسطین و لبنان شد امروز و و در دهه چهارم از حیات خود الهام بخش انقلابهای مبارک اخیر در کشورهای اسلامی شده است، هرچند که شیاطین انکار کنند و کور باطنان از فهم آن عاجر باشند.

امروز در سی و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، جهان و جهانیان شاهد به ثمر نشستن جنبش بیداری اسلامی در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا هستند.انقلابهایی که ظرف یکسال گذشته به فضل خدا چهار طاغوت زمان را ساقط کرده و ضربات مهلکی بر پیکره مستکبران عالم وارد ساخته اند.

ما فرزندان انقلاب اسلامی ایران که اعتلای میهن عزیزمان و بالندگی آن را رسالت اصلی خود می دانیم تاکید می نماییم حفظ این دستاورها مستلزم هوشیاری همه جانبه و سرلوحه قرار دادن رویکردی جامع، محاسبه گر و نقادانه است. رویکردی که از یکسو نقاط قوت را شناسایی و برای تقویت و توسعه آنها برنامه ریزی نماید و از سوی دیگر با درک درست نقاط ضعف و انحرافات، چاره اندیشی کرده و خطرات را به مسئولین گوشزد کند تا بدینوسیله علاوه بر بیشینه سازی کارآمدی مردم سالاری دینی، انقلاب اسلامی را در برابر هرگونه آفت و تهدیدی بیمه نماید. اصلی ترین شاخصها و پیش شرطهای حاکم شدن چنین رویکردی بصیرت و وحدت نخبگان کشور و حضور فعال و هوشیارانه مردم در عرصه های گوناگون است.

بر همین اساس انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی فرصت مغتنمی است که ملت بزرگ ایران بار دیگر ضمن به نمایش گذاشتن کمالات خود، نمایندگانی را انتخاب نماید که علاوه بر شایستگی وکالت مردم، از ویژگیهای لازم برای خدمت کارآمد و منشا اثر بودن نیز برخوردار باشند. مجلسی که با بهرمندی از جایگاه نظارتی خود مبتنی بر قانون، ضمن بالاتر بردن کارآمدی نظام در ابعاد داخلی، قابلیت الهام بخشی جمهوری اسلامی ایران برای حرکتهای اسلام گرایانه در سطح منطقه و عدالتخواهانه در سطح جهان را بیشتر خواهد کرد. چنین انتخابی بویژه در شرایط حساس کنونی که به تعبیر مقام معظم رهبری (دامت برکاته الشریف) به مثابه شرایط بدر و خیبر میباشد، بیشتر از هر وقت دیگری ضروری بنظر میرسد. شاید تشبیه به بدر و خبیر را اینگونه بتئان بهتر درک کرد که بدانیم در درجه اول رژیم اشغالگر قدس و حامیان آن که همانا دنباله های خیبرنشینان صدر اسلام هستند، امروز در یکی از بدترین شرایط حیات خود قرار گرفته اند و در وهله دوم ملتهای مسلمان بار دیگر با سلاح ایمان علیه طاغوتهای زمان خود قیام کرده اند. مواردی مهمی که میتواند نوید بخش فتح خیبری دیگر باشند. همان فتح افتخارآمیزی که باعث تقویت اقتدار انقلاب اسلامی پیامبر اکرم (صلوات ا... علیه و آله و سلم) گردید و در نهایت سقوط مشرکین و کفار را رقم زد.

ما اعضای انجمن های اسلامی دانشجویان اروپاضمن دعوت از همه اقشار برای حضور در راهپیمایی ...22 بهمن و ضمن تجدید بیعت با آرمانهای والای امام راحل، شهدا و ایثارگران با صدای رسا اعلام میکنیم که گوش به فرمان ولی امر خود ایستاده ایم و تا سر حد جان مطیع اوامر داهیانه ایشان هستیم. باشد که به یمن این عهد و پیمانها و نیز با دعای خیر صلحا و ربانیون، خداوند متعال آرزوی مستضعفین جهان را اجابت فرموده و موانع ظهور آخرین سلاله عصمت و طهارت را برطرف سازد و بفضل و عنایت ذات اقدسش ما را در برافراشتن بیرق توحید، عدالت و صلح واقعی یاری نماید.

والسلام علی عباد ا... الصالحین

اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا
برچسب ها: بیانیه ، اروپا ، بهمن ، مشرق
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 14 شهریور 1396 11:54 ق.ظ
I used to be able to find good info from your content.
شنبه 4 شهریور 1396 11:44 ق.ظ
Hi there to every body, it's my first pay a quick visit
of this blog; this website contains amazing
and genuinely fine information in favor of readers.
شنبه 14 مرداد 1396 06:47 ب.ظ
I all the time emailed this webpage post page to all my associates, as if
like to read it afterward my friends will too.
پنجشنبه 31 فروردین 1396 10:10 ق.ظ
My spouse and I stumbled over here from a different web page and thought I may as well check things out.

I like what I see so i am just following you. Look forward to exploring your web page repeatedly.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

کد حرکت متن دنبال موس